wtorek, 28 sierpnia 2012

xD






Nie zamierzam wjebać na twarz pół tony pudru i kilograma malinowego błyszczyku,  założyć bluzki, w której będzie mi widać cycki i pozować do zdjęć z miną kaczki.  Nigdy nie będę dziwką takiego wymiaru , no wybaczcie .


blada twarz w oknie. rozciągnięta koszulka. szerokie spodenki. rozmazany makijaż. łzy w oczach. i brak tej głupiej chęci do życia.


Postępuj tak, jakby cały czas patrzał na ciebie ktoś, kto cię kocha, szanuje i jest z ciebie dumny.


kocham cię za to , że bluzgasz , pijesz , palisz , ćpasz etc.
a zwłaszcza za to ze mnie kochasz < 3. 




Muzyka jest we mnie i będzie trwać, nawet gdy wyrwiesz mi serce.


kochać dziewczynę za wygląd to jak lubić czekoladę za opakowanie 


kocham cię tak że bunga bunga, waka waka i jejeje . <3 


Przyjaciele. Wartość ponad wszystkie inne wartości.




-jaka fajna suczka z ciebie..xd
-a ty co doberman że suczki szukasz ?
-no pewnie ! rasowy!
-śnij dalej ratlerku. ;]


nigdy nie przestanę kochać sposobu,
w jaki palisz papierosy. <3


To wszytko co jej pozwalało żyć, dla niego jednak nie znaczyło nic..


czy mam do Ciebie żal . ? nie, już nie . ten związek był tak skomplikowany, 
że nie miał szans przetrwania . zniszczyliśmy to oboje . patrząc obiektywnie 
Ty też mógłbyś mieć do mnie żal .





Uwielbiam, gdy idąc miastem ze słuchawkami w uszach, rozmyślam o Tobie, 
a odtwarzacz spośród ponad 500 piosenek losuje akurat tę,
przy której wyznałeś mi miłość.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz