Lubię, gdy to chłopak powie pierwszy 'cześć'.
Nie upiłam się. Wstąpiłam tylko do dziwnego świata fantasy.
Nawet nie wiesz, jak bardzo byłeś dla mnie ważny.
Znów nadszedł koniec "wielkiej miłości'', a początek siedzenia na murku w cichym, zapomnianym miejscu, ze słuchawkami w uszach i łzami spływającymi po policzkach.
Z powodu zaistniałych problemów technicznych, koniec naszej miłości
Bo szczęściu trzeba czasem... POMÓC.!!!
Jak mogłeś tak wszystko spierdolić ? a jednak..
I udowodnij mi, że w tym całym syfie nie zostałam sama.
Mgła już opadła, wszyscy zawiedli,
rozczarowanie to chleb powszedni,
nie są możliwe już happy endy,
wszystko jest jasne,
pierdol to biegnij, nie oglądaj się





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz