środa, 25 lipca 2012

Opisy gg ;D

Im późniejsza godzina, tym więcej wspomnień przychodzi do głowy.


Nie zostawiaj kobiety samej. Ma wtedy stanowczo za dużo czasu na przemyślenia.


Bolesne jest tracić wszystko w co się wierzyło.


tak dużo idiotów, a tak mało naboi.




Twoje oczy opowiadają historie Twojego bólu.


Myśl co chcesz, dobrze wiesz co dla mnie znaczysz.


a milczeć ? tak , milczeć też z tobą lubię .


mam dość ludzi, którzy chcą być 'na chwile.' 


Jestem kobietą i mam prawo mieć zły humor bez powodu.




taki jest ten świat, byle jak skonstruowany.


i patrzę w te oczy zmęczone jak moje, i co jest ze mną nie tak, że się boję o koniec?


Nie ma, że ktoś Ci dziś da do szczęścia bilet.


-Tęsknisz za nim?
-Nie.
-Bardzo?
-Tak.




jesteśmy całkowicie różni . uzupełniamy się .


I właściwie nie wiem jak mogę Cię nazwać , bo przecież przyjaciele nie odchodzą.


Na zapas nie warto się martwić. Na zapas warto się cieszyć.


A jeśli pójdzie coś nie tak i siebie znać nie będziemy już, nie powiem jak mi Ciebie brak, bo nie ma takich słów.












opisy

KILKA SŁÓW PIOSENKI. MILIONY ŁEZ.


Gdzie Twój beztroski śmiech i spokój
         o każdy nasz dzień?




Chce Cię takim jakim jesteś,
         tylko w Tobie widzę sens. <3




Kiedyś chciałabym być w stanie odpowiedzieć swojemu dziecku:
           '' Kocham Twojego tatę, bo dał mi największe szczęście - Ciebie''.




Moje oczy Cię lubią i to mnie zgubi.




Bądź sobą! Zmieniając się nie będziesz szczęśliwy.


Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...




- Co mnie tak nagle objąłeś?
- Żeby ten kretyn, który przed chwilą rozbierał Cię wzrokiem, wiedział że należysz tylko do mnie !



Przyjdź zanim wszystko minie.



Twój uśmiech łamie mi żebra.




Tylko on ma tą magiczną moc poprawiania mojego humoru
           w jedną sekundę.


Mówił mi wszystko. Wszystko oprócz prawdy.


Czasami trzeba oddzielić na co ma się wyjebane, a co trzeba ratować.


Kiedyś pierdolnę na zawał z przedawkowania myśli o Tobie.


Przybliż się chcę Ci coś powiedzieć na usta.




I pamiętaj, że mimo wszystko musisz cieszyć się tym co masz.
           Kiedyś i tego Ci zabraknie.


Silna dziewczyna to taka która może płakać przed snem
           i obudzić się rano z uśmiechem na twarzy.


Niby nie ma ideałów, a jednak jestem!


Pierdole idę zachłysnąć się wolnością.


Niektórych moja szczerość jakoś kurewsko rani.



















Recenzja o filmie.

Ostatnio przeczytałam książkę i obejrzałam film pt. Oskar i Pani Róża. Jest to naprawdę świetna, ciekawa i wzruszająca historia o chłopcu chorującym na nowotwór.  Takie małe streszczenie: 


 Dziesięcioletni Oskar umiera na raka. Złości się na rodziców, że nie potrafią z nim rozmawiać o śmierci. Nie chce ich widywać. Jedyną osobą, jaką pragnie zobaczyć, jest pani Róża, która, zaczepiona na szpitalnym korytarzu, przedstawia mu się jako zapaśniczka, a w rzeczywistości jest producentką pizzy. Początkowo kobieta nie chce się zgodzić na odwiedziny, nie cierpi bowiem szpitali, brzydzi się chorobą i boi się czymkolwiek zarazić. Ordynator proponuje jej więc układ - podpisze z nią umowę na codzienną dostawę pizzy do szpitala, w zamian za doglądanie Oskara. Wkrótce między chłopcem a kobietą rodzi się przyjaźń, której nie zniszczy nawet śmierć.




I kilka cytatów z książki:

Im bardziej się człowiek starzeje, tym większym smakiem musi się wykazać, żeby docenić życie.


Byle kretyn może cieszyć się życiem w wieku dziesięciu, dwudziestu lat, ale kiedy człowiek ma sto lat, kiedy już nie może się ruszać, musi uruchomić swoją inteligencję.


Dojrzewanie to jest naprawdę syf! Dobrze, że przechodzi się przez to tylko raz.


Najciekawsze pytania wciąż pozostają pytaniami. Kryją w sobie tajemnicę. Do każdej odpowiedzi trzeba dodać ‘być może’. Tylko na nieciekawe pytania można udzielić ostatecznych odpowiedzi.

Opiski

Hejj ;D
Macie tutaj nowy blog z opisami ;)
Ale prócz nich również moje recenzje na temat książek i filmów no i ogólnie takie tam moje przemyślenia xd
Mam nadzieję że się spodoba;p
Kilka na początek.









uśmiechnij się . niech inni zastanawiają się, co kombinujesz .! ;))


nadzieja umierała ci na rękach ...




spróbuj raz wyolbrzymić szczęście zamiast problemu. ;P


czasomi trudno jest sobie uświadomić, jak bardzo w dupie mają nas ludzie, na których tak cholernie nam zależy.


`to możliwość spełnienia marzeń sprawia że życie jest tak fascynujące .!


w poszukiwaniu ósmego koloru tęczy .! :]



żyjemy w czasie teraźniejszym skomplikowanym ;d


przyzwyczaiłaś się do niego na własną odpowiedzialność .! 


'każde miejsce jest wyjątkowe' ♥


najlepsze pomysły rodzą się zawsze w najmniej oczekiwanym momencie . :)


Ona nie umiała kochać go tak bardzo jak od dawna już sobie planowała.



w XXI wieku nie ma miłości. mamy tylko kasę, seks i alkohol. nie potrzebujemy miłości.


Załóż słuchawki i wyluzuj, nie Ty jedna straciłaś to na czym Ci zależało.


miłość ? chiński wyrób o nietrwałej jakości .


Chciałabym, żeby wszystko było takie idealne. Żeby rano budził mnie zapach Naszej ulubionej kawy, żebym mogła robić Ci śniadanie do łóżka.