Im późniejsza godzina, tym więcej wspomnień przychodzi do głowy.
Nie zostawiaj kobiety samej. Ma wtedy stanowczo za dużo czasu na przemyślenia.
Bolesne jest tracić wszystko w co się wierzyło.
tak dużo idiotów, a tak mało naboi.
Twoje oczy opowiadają historie Twojego bólu.
Myśl co chcesz, dobrze wiesz co dla mnie znaczysz.
a milczeć ? tak , milczeć też z tobą lubię .
mam dość ludzi, którzy chcą być 'na chwile.'
Jestem kobietą i mam prawo mieć zły humor bez powodu.
taki jest ten świat, byle jak skonstruowany.
i patrzę w te oczy zmęczone jak moje, i co jest ze mną nie tak, że się boję o koniec?
Nie ma, że ktoś Ci dziś da do szczęścia bilet.
-Tęsknisz za nim?
-Nie.
-Bardzo?
-Tak.
jesteśmy całkowicie różni . uzupełniamy się .
I właściwie nie wiem jak mogę Cię nazwać , bo przecież przyjaciele nie odchodzą.
Na zapas nie warto się martwić. Na zapas warto się cieszyć.
A jeśli pójdzie coś nie tak i siebie znać nie będziemy już, nie powiem jak mi Ciebie brak, bo nie ma takich słów.












