środa, 25 lipca 2012

Opisy gg ;D

Im późniejsza godzina, tym więcej wspomnień przychodzi do głowy.


Nie zostawiaj kobiety samej. Ma wtedy stanowczo za dużo czasu na przemyślenia.


Bolesne jest tracić wszystko w co się wierzyło.


tak dużo idiotów, a tak mało naboi.




Twoje oczy opowiadają historie Twojego bólu.


Myśl co chcesz, dobrze wiesz co dla mnie znaczysz.


a milczeć ? tak , milczeć też z tobą lubię .


mam dość ludzi, którzy chcą być 'na chwile.' 


Jestem kobietą i mam prawo mieć zły humor bez powodu.




taki jest ten świat, byle jak skonstruowany.


i patrzę w te oczy zmęczone jak moje, i co jest ze mną nie tak, że się boję o koniec?


Nie ma, że ktoś Ci dziś da do szczęścia bilet.


-Tęsknisz za nim?
-Nie.
-Bardzo?
-Tak.




jesteśmy całkowicie różni . uzupełniamy się .


I właściwie nie wiem jak mogę Cię nazwać , bo przecież przyjaciele nie odchodzą.


Na zapas nie warto się martwić. Na zapas warto się cieszyć.


A jeśli pójdzie coś nie tak i siebie znać nie będziemy już, nie powiem jak mi Ciebie brak, bo nie ma takich słów.












Brak komentarzy:

Prześlij komentarz