KILKA SŁÓW PIOSENKI. MILIONY ŁEZ.
o każdy nasz dzień?
Chce Cię takim jakim jesteś,
tylko w Tobie widzę sens. <3
Kiedyś chciałabym być w stanie odpowiedzieć swojemu dziecku:
'' Kocham Twojego tatę, bo dał mi największe szczęście - Ciebie''.
Moje oczy Cię lubią i to mnie zgubi.
Bądź sobą! Zmieniając się nie będziesz szczęśliwy.
- Co mnie tak nagle objąłeś?
- Żeby ten kretyn, który przed chwilą rozbierał Cię wzrokiem, wiedział że należysz tylko do mnie !
Przyjdź zanim wszystko minie.
Twój uśmiech łamie mi żebra.
Tylko on ma tą magiczną moc poprawiania mojego humoru
w jedną sekundę.
Mówił mi wszystko. Wszystko oprócz prawdy.
Czasami trzeba oddzielić na co ma się wyjebane, a co trzeba ratować.
Kiedyś pierdolnę na zawał z przedawkowania myśli o Tobie.
Przybliż się chcę Ci coś powiedzieć na usta.
I pamiętaj, że mimo wszystko musisz cieszyć się tym co masz.
Kiedyś i tego Ci zabraknie.
Silna dziewczyna to taka która może płakać przed snem
i obudzić się rano z uśmiechem na twarzy.
Niby nie ma ideałów, a jednak jestem!
Pierdole idę zachłysnąć się wolnością.
Niektórych moja szczerość jakoś kurewsko rani.




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz