środa, 25 lipca 2012

opisy

KILKA SŁÓW PIOSENKI. MILIONY ŁEZ.


Gdzie Twój beztroski śmiech i spokój
         o każdy nasz dzień?




Chce Cię takim jakim jesteś,
         tylko w Tobie widzę sens. <3




Kiedyś chciałabym być w stanie odpowiedzieć swojemu dziecku:
           '' Kocham Twojego tatę, bo dał mi największe szczęście - Ciebie''.




Moje oczy Cię lubią i to mnie zgubi.




Bądź sobą! Zmieniając się nie będziesz szczęśliwy.


Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...




- Co mnie tak nagle objąłeś?
- Żeby ten kretyn, który przed chwilą rozbierał Cię wzrokiem, wiedział że należysz tylko do mnie !



Przyjdź zanim wszystko minie.



Twój uśmiech łamie mi żebra.




Tylko on ma tą magiczną moc poprawiania mojego humoru
           w jedną sekundę.


Mówił mi wszystko. Wszystko oprócz prawdy.


Czasami trzeba oddzielić na co ma się wyjebane, a co trzeba ratować.


Kiedyś pierdolnę na zawał z przedawkowania myśli o Tobie.


Przybliż się chcę Ci coś powiedzieć na usta.




I pamiętaj, że mimo wszystko musisz cieszyć się tym co masz.
           Kiedyś i tego Ci zabraknie.


Silna dziewczyna to taka która może płakać przed snem
           i obudzić się rano z uśmiechem na twarzy.


Niby nie ma ideałów, a jednak jestem!


Pierdole idę zachłysnąć się wolnością.


Niektórych moja szczerość jakoś kurewsko rani.



















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz