Hejj ;D
Macie tutaj nowy blog z opisami ;)
Ale prócz nich również moje recenzje na temat książek i filmów no i ogólnie takie tam moje przemyślenia xd
Ale prócz nich również moje recenzje na temat książek i filmów no i ogólnie takie tam moje przemyślenia xd
Mam nadzieję że się spodoba;p
Kilka na początek.
uśmiechnij się . niech inni zastanawiają się, co kombinujesz .! ;))
spróbuj raz wyolbrzymić szczęście zamiast problemu. ;P
czasomi trudno jest sobie uświadomić, jak bardzo w dupie mają nas ludzie, na których tak cholernie nam zależy.
`to możliwość spełnienia marzeń sprawia że życie jest tak fascynujące .!
w poszukiwaniu ósmego koloru tęczy .! :]
żyjemy w czasie teraźniejszym skomplikowanym ;d
przyzwyczaiłaś się do niego na własną odpowiedzialność .!
'każde miejsce jest wyjątkowe' ♥
najlepsze pomysły rodzą się zawsze w najmniej oczekiwanym momencie . :)
Ona nie umiała kochać go tak bardzo jak od dawna już sobie planowała.
w XXI wieku nie ma miłości. mamy tylko kasę, seks i alkohol. nie potrzebujemy miłości.
Załóż słuchawki i wyluzuj, nie Ty jedna straciłaś to na czym Ci zależało.
miłość ? chiński wyrób o nietrwałej jakości .
Chciałabym, żeby wszystko było takie idealne. Żeby rano budził mnie zapach Naszej ulubionej kawy, żebym mogła robić Ci śniadanie do łóżka.




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz