środa, 25 lipca 2012

Opiski

Hejj ;D
Macie tutaj nowy blog z opisami ;)
Ale prócz nich również moje recenzje na temat książek i filmów no i ogólnie takie tam moje przemyślenia xd
Mam nadzieję że się spodoba;p
Kilka na początek.









uśmiechnij się . niech inni zastanawiają się, co kombinujesz .! ;))


nadzieja umierała ci na rękach ...




spróbuj raz wyolbrzymić szczęście zamiast problemu. ;P


czasomi trudno jest sobie uświadomić, jak bardzo w dupie mają nas ludzie, na których tak cholernie nam zależy.


`to możliwość spełnienia marzeń sprawia że życie jest tak fascynujące .!


w poszukiwaniu ósmego koloru tęczy .! :]



żyjemy w czasie teraźniejszym skomplikowanym ;d


przyzwyczaiłaś się do niego na własną odpowiedzialność .! 


'każde miejsce jest wyjątkowe' ♥


najlepsze pomysły rodzą się zawsze w najmniej oczekiwanym momencie . :)


Ona nie umiała kochać go tak bardzo jak od dawna już sobie planowała.



w XXI wieku nie ma miłości. mamy tylko kasę, seks i alkohol. nie potrzebujemy miłości.


Załóż słuchawki i wyluzuj, nie Ty jedna straciłaś to na czym Ci zależało.


miłość ? chiński wyrób o nietrwałej jakości .


Chciałabym, żeby wszystko było takie idealne. Żeby rano budził mnie zapach Naszej ulubionej kawy, żebym mogła robić Ci śniadanie do łóżka.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz